SesliYazilim Kimdir ?

Bizler Seslichat ortamındaki haksız kazancı yok etmek ve gerçekten insanların huzur ve refah içerisinde panelcilere güvenerek site açmalarını sağlamayı hedef ediyoruz.Ve bunuda bizimle çalışan bir çok müşteri ve seslichat bayisi ile başarmış bulunuyoruz.

Bu zamana kadar hiçbir seslichat sistemine yada seslichat müşterisine yüzümüz kara çıkmadı ve bundan sonrada çıkmaz hayırlısıyla. Herzaman en gelişmiş teknolojilerle  insanlara hizmet vermeyi hedefledik bunun içinde çalışmalarımız durmaksızın devam etmektedir.

SesliYazilimin tek bir sahibi vardır oda ( Yasin Karakurt ) Bunun haricinde bir ortaklık gibi birşey yoktur o yüzden kimselerle bizim adımızı kullanan kişilerle ne anlaşmaya varın nede para gönderimlerinde bulunun..Tabikide bizimle çalışan arkadaşlarımız var ama onlar hiçbir şekilde ne şifre nede ücret talep edebilirler. Müşterilerimizden Bu konuya lütfen dikkat edelim. Çünkü bizler piyasadaki sağlam ve kaliteli duruşumuzun bozulmasını kesinlikle istemiyoruz. SesliYazilim  Güçlü Müşteri Kapasitesi Ve Güçlü Bayi Altyapısıyla Her zaman Sizlerle Beraber Olacaktır..

  • img
  • img

NEDEN SESLİ YAZİLİM ?

Neden SesliYazilim Seçmeliyim

Kaliteli Hizmet

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini etkin bir şekilde hızlı, hatasız ve zamanında karşılıyoruz.Kalite tesadüf değildir.

Orjinal Yazılımlar

Tüm yazılımlarımız orjinal,hatasız ve seo dostu olarak kodlanmaktadır.Her zaman kaliteli yazılımlar web sitenizin güvenliğini artırmaktadır.

7/24 Teknik Destek

Teknik destek ekipimiz 7/24 tüm sorunlarınıza skype,telefon ve email araçılığıyla kısa sürede çözümler üretmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

%100 Müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Memnuniyeti niz bizler için önemlidir.

SESLİ YAZİLİM ÇALIŞMA EKİPİ

SesliYazilim Çalışma Ekipi.

SesliYazilim

SesliYazilim

Firma Sahibi
SesliYazilim.Com da Firma Sahibi
Yasin KaraKurt

Yasin KaraKurt

Php Coder
SesliYazilim.Com da Php Uzmanı
Burcu Demir

Burcu Demir

Satış Elemanı
SesliYazilim.Com da Satış Elamanı
Hakan Yılmaz

Hakan Yılmaz

Seo Uzmanı
SesliYazilim.Com da Seo Uzmanı
error: Korumalı İçerik